O stránkach
Ak máte zdravotné problémy, doporučujeme ich vždy prekonzultovať so svojím praktickým alebo odborným lekárom.
Na stránkach nájdete články ktoré môžu obsahovať informácie vzťahujúce sa k rôznym chorobám, zdravotným rizikám a lekárskym postupom.
Uvedené články majú za úlohu poskytovať len informatívny charakter a nemôžu byť a ani nie sú mienené ako náhrada za profesionálnu lekársku starostlivosť. Nie je možné ich používať k diagnostikovaniu zdravotných problémov a chorôb.

Obsah stránok , ako je text, grafika, fotografie, informácie sú získané z internetových stránok a iných materiálov obsiahnutých na internete, sú len na informačné účely. Stránky zdravie-clanky.sk nie sú zodpovedné za názory, ktoré sa tu nachádzajú.
Stránky zdravie-clanky.sk neposkytujú lekársku alebo akúkoľvek inú zdravotnú starostlivosť, poradenstvo, diagnostiku a liečbu. Uvedené články nie sú náhradou za odbornú lekársku pomoc, a nemali by byť používané k diagnostike liečby alebo zdravotných problémov, chorôb.

Na týchto stránkach je zakázané v komentároch uverejňovať alebo zasielať ľubovoľné nezákonné alebo neetické texty, príspevky a materiály.

Inzercia a ochrana osobných údajov

Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú.
Spoločnosť Google, ako dodávateľ tretej strany, používa k zobrazovaniu reklám na týchto stránkach sobory cookie. Vďaka súborom cookie DART môže spoločnosť Google zobrazovať reklamy užívateľom na základe ich návštev na týchto stránkach a ďalších stránkach internetu.
Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto postupe a o možnostiach, ktoré máte k dispozícii, aby príslušné spoločnosti nepoužili tieto informácie, kliknite sem pre viac informácií.