Červená repa je vhodná aj na omladenie

Červená repa je vhodná aj na omladenie

Červená repa – nie je na prvý pohľad príliš atraktívna zelenina a len málokto by povedal, že má blahodarné účinky na krásu aj zdravie.

Červená repa je skvelým zdrojom kremíka – “minerálu krásy”

Cvikla patrí takmer bezkonkurenčne medzi najefektívnejšie prírodné zdroje kremíka – zvaného tiež “minerál krásy”.

červena repa, a jej omladzovacie účinkyKremík je nesmierne dôležitý pre tvorbu a pevnosť väzivových tkanív a kostí, elasticitu a zdravie cievnych stien a v neposlednom rade pružnosť a mladý vzhľad pokožky, pevné vlasy a nechty. (Príznakom jeho nedostatku je napríklad zvýšená lámavosť nechtov a štiepenie vlasov.)

Dostatočný prísun tohto minerálu pôsobí nielen ako prevencia voči osteoporóze a ako urýchľovač hojenia zlomenín, ale tiež posilňuje pružnosť pokožky a spôsobuje jej mladistvý vzhľad, spevňuje vlasy aj nechty a celkovo pôsobí proti starnúcom procesom na aj v tele.

Pravidelnou konzumáciou červenej repy si môžeme jeho hladinu prirodzene doplniť, zároveň s ďalšími dôležitými minerálmi a vitamínmi ..

Lacná omladzovacia kúra

Kombinácia vysokého obsahu kremíka, kyseliny listovej a nízka cena robí z repy najlacnejšiu , bežne dostupnú omladzovaciu kúru, akú si môžeme dopriať.

Chcete aj vy využívať priaznivé účinky červenej repy? Ešte stále uvažujete, či zaradiť červenú repu do svojho jedálnička alebo obľúbené nápoje?
Extrakt z červenej repy – Betavital si môžete okamžite a za rozumnú cenu bez problémov zaobstarať hneď.

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.