Betavital Klas- extrakt z cvikly s vitamínom C a Rutínom

Betavital Klas- extrakt z cvikly s vitamínom C a Rutínom

Už aj naše babičky vedeli, že červená repa je výborná na červené krvinky, vhodná pre liečenie anémie. Obsahuje vitamín C, beta karotén, riboflavín, biotín, železo, kremík, draslík, horčík, selén, chróm, meď, zinok, mangán, pektín, aminokyseliny, kyselinu listovú a pantoténovú, bioflavonoid rutín, atď.

Extrakt ušetrí čas

A keď nemáte možnosť alebo čas spracovať červenú repu, využite na to silný extrakt z červenej repy. Spojením moderných technológií, ekologického poľnohospodárstva a znalostí prírodnej medicíny vznikol veľmi účinný prípravok pre ochranu a obnovu ľudského zdravia:

Betavital = extrakt z červenej repy + vitamín C + Rutín + Betakarotén

Betavital je extrakt z červenej repy pre ochranu a očistu organizmu.

 

Betavital je doslova nabitý blahodarnými látkami, ktoré môžete jednoducho dostať do tela aj vy.

Tento extrakt z cvikly obsahuje maximálne množstvo biologicky účinných látok, predovšetkým betanín. Má vysoko antioxidačné vlastnosti a priaznivo pôsobí proti voľným radikálom. Účinky extraktu Betavital sú zosilnené vitamínom C, rutínom a beta karoténom v množstve najvhodnejšom pre pokrytie odporúčanej dennej potreby.

Zabezpečte si vynikajúcu ochranu organizmu po celý rok.

Priemerný obsah látok v Betavitale

mg/ 20 ml mg/ 100 ml % DDD
Extrakt z červenej repy 26002,67 130013,34 +
Vitamin C 106,13 530,67 132,67
Rutín 21,23 106,13 +
Betakarotén 0,62 3,10 +
 • Vitamín C je potrebný na reguláciu metabolizmu aminokyselín, udržiavanie pevnosti cievnych stien (najmä kapilár) a tkanivové dýchanie. Podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí, zubov a chrupaviek, podporuje rast a odstraňuje voľné radikály.
 • Rutín je flavonoid rastlinného pôvodu, pomáha k zníženiu nadmernej priepustnosti krvných kapilár pri vysokom krvnom tlaku a má antioxidačný účinnok.
 • Betakarotén v ľudskom tele funguje ako antioxidant. Pri jeho nedostatku sa zvyšuje riziko rakoviny a klesá celková obranyschopnosť organizmu.

Obsah živín

 • bielkoviny (rastlinné): 1,3 g/100ml
 • sacharidy : 84,51 g/100ml
 • tuky: 0 g/100ml

Prečo je Betavital obľúbený hlavne u žien?

Extrakt z červenej repy Betavital je odporúčaný každému ale hlavne ženám, predovšetkým pre pokles počtu červených krviniek a hemoglobínu.
Ženy majú veľmi často problémy s krvotvorbou, a to z dôvodu veľkých strát krvi alebo častého chronického krvácania pri najrôznejších gynekologických ochoreniach či v období prechodu.

Krvné straty spôsobené krvácaním síce ubudnú s pribúdajúcim vekom, v období po prechode, ale významne sa zároveň zníži aj prirodzená krvotvorba, pretože kostná dreň, kde k nej dochádza, postupne podlieha takzvanej tukovej degenerácii. Poklesy hodnôt červených krviniek a hemoglobínu sa v tomto období života objavujú takmer u všetkých žien.

Na čo Betavital použiť:

 • Zníženie cholesterolu
 • Zbavuje rádioaktívnych prvkov
 • Posilňuje cievy, uľavuje kŕčovým žilám
 • Hemeroidy
 • Očisťuje krv, ľadviny, pečeň, črevá
 • Rozmnožuje počet červených krviniek

Na rozdiel od klasických liečiv, nemá Betavital žiadne negatívne ani vedľajšie účinky. Pri užívaní Betavitalu prosím nezanedbávajte liečbu určenú svojím lekárom.

Betavital kúpite TU

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.