Rakovina a vitamín C

Rakovina a vitamín C

Stále častejšie sa hovorí o využití vitamínu C v prevencií chorôb.
Vitamínom C nie je možné sa predávkovať. Telo si vezme toľko, koľko podľa svojich aktuálnych potrieb vyžaduje a zvyšok vylúči stolicou a močom. Vitamín C má vo všeobecnosti viac ako 20 pozitívnych vplyvov na ľudské telo. K najznámejším patrí podpora imunitného systému.

Infúzne podávaný koncentrovaný vitamín C môže mať podľa odborníkov veľmi pozitívne účinky pri onkologickej liečbe. V Čechách a na Slovensku už prvé kliniky využívajú vitamín aj pri liečbe rakoviny.

 Toto pacientov nepoteší

Infúzna terapia vitamínom C zatiaľ nie je hradená zo zdravotného poistenia. Cena vysokodávkovaného vitamínu C v lekárňach je približne 25 eur, k tomu treba pripočítať cenu za podanie infúzie, ktorú určuje ošetrujúci lekár. Celá liečba, ktorá pre svoju úspešnosť musí byť niekoľkokrát opakovaná, ostáva tak na pleciach pacientov.

O vitamíne C bola aj krátka relácia na TV JOJ

Prírodný vitamín C – Imuno C
Imuno C komlex je v prevedení TIME RELEASE (postupné uvoľňovanie). To zaručuje  neustále doplňovanie “céčka” v organizme a účinné látky tak môžu chrániť a pomáhať pri liečbe nepretržite dlhé hodiny.

Liečenie rakoviny vitamínom C – čo si o tom myslíte

Aký názor na koncentrovaný vitamín C a jeho účinky pri liečbe máte Vy? Napíšte svoje názory do komentárov.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.