Migréna a bolesti hlavy – knihy

Migréna a bolesti hlavy – knihy

Na stránkach o zdraví Vám chceme navrhnúť aj niečo zo zdravotnej literatúry. Začíname s ponukou kníh o migréne a bolestiach hlavy. Táto oblasť bude asi zaujímať väčšinou ženy,  možno v nich sa  ukrýva dlho hľadané riešenie pre Váš zdravotný problém.

Ak vás nejaká  kniha zaujala, jednoducho kliknite na  odkaz „Viac info…“, potom budete presmerovaní na stránku online kníhkupectva, kde sa o danej knihe dozviete bližšie podrobnosti a zároveň si ju tam budete môcť hneď aj kúpiť.

Vyberte si knižku

Bolebolesthlavysti hlavy a jak nad nimi zvítězit

Autor: Ramon C. Gelabert

Počet strán: 70

Cena: 4,32+poštovné

Čitateľ sa v knihe dozvie podrobné informácie o jednotlivých druhoch bolesti hlavy. A to, aké sú príznaky migrény a bolesti hlavy. Vytvorí si celkovú predstavu o príčinách týchto ťažkostí a zistí, v akých prípadoch je nevyhnutné vyhľadať lekársku pomoc.

Kniha určite zaujme každého, kto sa zaujíma o svoje zdravie a chce zvíťaziť nad nepríjemnými ťažkosťami, ktorými rôzne druhy bolesti hlavy nepochybne sú.

Viac info…


migrenaMigréna

Autor: Oliver Sacks

Počet strán: 440

Cena: 19,15+poštovné

Svetoznámy britsko-americký lekár, profesor neurológie a psychiatrie Oliver Wolf Sacks je autorom tejto obsiahlej knihy. Okrem iného píše, že migréna nie je nepriateľ, ktorého je potrebné sa čo najrýchlejšie zbaviť. Je to naopak životne dôležité oznámenie organizmu, ktorému sa musí počúvať, porozumieť mu a adekvátne na ne reagovať.

Autor počas svojho života liečil viac ako tisíc pacientov na migrénu a naštudoval historické pramene vzťahujúce sa k bolestiam hlavy.

Viac info …


bolesti hlavyBolesti hlavy a migrény

 Autor: Peter Pukownik

Počet strán: 168

Cena: 8,07+poštovné

Autor je popredným znalcom hildegardovské liečby a používa ju vo svojej liečiteľskej praxi. Abatiša ženského kláštora Hildegarda z Bingenu vyvinula pred 900 rokmi prírodnú liečebnú metódu utišujúcu akútne a aj chronické ťažkosti spojené s bolesťami hlavy alebo migrénou.

Viac info …


 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.