Konečne sa dozviete ako schudnúť.

Konečne sa dozviete ako schudnúť.

Trápi vás nadváha a nezdravý životný štýl, ktorý má za následok veľa tuku, kto-rý na nás, so stúpajúcou teplotou, začne vykukovať z pod nejedného trička.

Dali ste si predsavzatie, že tento rok schudnete? No však väčšinou sa vždy nájde nejaký dôvod, prečo na to nie je čas.

Je tu šanca to zmeniť.

Teraz začína na internete projekt Michala Kyselicu, ktorý vás možno presvedčí, že zmena postavy nemusí byť ťažká ako sa zdá. Tento program ponúka zaujímavé a efektívne riešenie
M. Kyselica je výživový poradca a osobný tréner, ktorý vyzerá na to, že má s cvičením nejaké skúsenosti. Patrí mu portál o cvičení a youtube kanál Posilka.tv.

Aj raper Rytmus sa pustil do boja s nepriateľom drvivej väčšiny Čechov a Slovákov.Rozhodol sa , svoje “špeky” zhodí za 1 mesiac a dokázať tak všetkým, že to ide . V kampani si na pomoc pozval Michala Kyselicu. V online prostredí môžete sledovať, ako formuje svoju postavu, pod dozorom skúseného trénera a poradcu na výživu.

Môžete si o tom pozrieť video.

Nie je to len o chudnutí

Ak vo svojej práci trávite väčšinu času tým, že iba sedíte, určite ste časom pocítili, že vás z neustáleho sedenia, bolí chrbát, pretože ste vždy v jednej pozícii. Možno aj vám už došlo, jediný spôsob ako s tým niečo urobiť, je začať cvičiť a preťahovať sa.
V programe je odhalená celá rada užitočných tipov aj mýtov o cvičení a formovaní postavy. Veľmi užitočný pre väčšinu ľudí je prostý fakt, že ide z veľkej časti o skladbu jedálnička a životný štýl.

Podľa uvedeného jedálnička a tréningového plánu, sa môžete pustiť do skutočne efektívneho cvičenia aj vy.

Pozrite sa na video Michala Kyselicu a napíšte do komentárov, či sa zapojíte.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.