Ako predísť chorobám pohľadom do zrkadla.

Ako predísť chorobám pohľadom do zrkadla.

Áno, zdá sa to neuveriteľné, ale je to skutočne jedna z možností.

Možno si hovoríte, že som sa zbláznil. Aby som pravdu povedal, tiež som si myslel, že je to pekná hlúposť. Ale nedalo mi to a pozrel som si video Milušky a Ivana:
Zisťujem, že sú celkom jednoduché diagnostické metódy, ako spoznať sám svoj vlastný problém a príčinu, prečo sa tak deje. Stačila mi hodina počúvania a už mi to celkom zaplo.

Pozri video zadarmo

Ostal som v šoku, že chorôb je v skutočnosti len 5. A že nás ľudí je tiež len 5 skupín. A že každá z týchto skupín má svoje životné orgány, ktoré nesú našu životnú výzvu, životnú úlohu. Našiel som sa skutočne presne!

Každé ľudské telo je geniálne. Má na sebe mnoho rôznych “displejov”, ktorými nám oznamuje, že v ňom nie je niečo v poriadku.
A viete, čo je na tom najlepšie? Oznamuje nám to dávno pred tým, než to zaznamenáme v podobe nejakej bolesti alebo choroby. Aj roky dopredu!
A viete, čo je najhoršie? My si toho nevieme všímať! Nepoznáme to. Neučíme sa to. Ani tzv odborníci – lekári sa to neučia! Prečo?!?!?
Máme pre vás super správu! Tu sa to naučíme! 🙂

banner-zcz-468x60.gif


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.