Dekoratívna kozmetika, ktorá so sebou nesie zdravie

Dekoratívna kozmetika, ktorá so sebou nesie zdravie

Je Vaším nesplneným snom, aby púder, líčenka, či make-up, ktorý používate, vydržal po celý deň? Aby okrem sviežeho vzhľadu tváre zaisťoval aj jej starostlivosť? Práve exkluzívna talianska značka diegodallapalma si dala za cieľ čo najviac sa priblížiť k naplneniu tohto sna. A odteraz už aj na Slovensku.

Produkty a značka diegodallapalma predstavujú zlom v oblasti dekoratívnej kozmetiky. Zvolila totiž nový prístup k líčeniu, vďaka čomu ženy vyzerajú nielen dokonale, ale zároveň robia niečo užitočné v rámci starostlivosti o svoju pleť.

Hlavným cieľom a poslaním značky kozmetiky diegodallapalma je prekonanie obmedzení, ktoré vyplývajú z farieb. Ďalej je to snaha o to, aby líčenie vydržalo čo najdlhšie a zabránilo predčasnému starnutiu pleti. Vo svojom poslaní je značka úspešná najmä vďaka používaným revolučným technológiám, bezkonkurenčnou kvalitou a nekonvenčnosťou vyžarujúcou z jej nápadov. Sortiment diegodallapalma je veľmi pestrý a možno v ňom nájsť všetky produkty, ktoré sa postarajú o Vaše dokonalé líčenie krok za krokom. V portfóliu značky tak objavíme produkty od krycích make-upov, cez hydratačné rúže, očné tiene, vysokoodolné laky na nechty až po kolekcie profesionálnych štetcov na líčenie.

Tieto produkty obsahujú aktívne zložky rôznych látok prospešných pre pleť i telo ako celok. Patria tu napríklad vitamín C a E, antioxidanty, jojóbový olej, panthenol, prírodné vosky alebo UV filtre.

Dekoratívnu kozmetiku diegodallapalma na Slovensko exkluzívne distribuje parfémový eshop Parfums.sk.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.