Kúpeľné pobyty

Kúpeľné pobyty

Kúpeľné pobyty, wellness a relaxácia v kúpeľoch spájajú kľud, krásne zážitky a upevnenie Vášho zdravia. Mnoho ľudí pochopilo, že takéto pobyty sú veľmi účinným spôsobom odpočinku.

Tento druh odpočinku je osvedčeným spôsobom príjemnej a aktívnej relaxácie a väčšinou uspokojí všetkých, ktorí chcú načerpať nové sily s využitím prírodných zdrojov kúpeľov.

Kúpeľné pobyty
Na základe lekárskeho vyšetrenia Vám budú odporučené kúpeľné procedúry, ktoré majú liečebný či preventívny charakter. Liečebné pobyty v kúpeľoch absolvujete pod dohľadom kúpeľného lekára s ktorým môžete konzultovať Váš zdravotný stav.

Wellness pobyty
Sú pobyty v kúpeľoch bez lekárskeho vyšetrenia. Wellness – to je moderný životný štýl. Účelom wellness pobytov je načerpať z relaxačných kúpeľných procedúr – masáži, plávaní v bazéne, fitness, sauna a iných, čo najviac aktívneho odpočinku, fyzického a psychického uvoľnenia organizmu.

Víkendové pobyty
Ak nemáte chuť venovať celú dovolenku kúpeľnému pobytu, využite aspoň možnosť víkendových pobytov. Aj v takejto skrátenej forme môžete dosiahnuť uvoľnenie a upevnenie Vášho zdravia. Niekoľko krát opakované víkendové pobyty majú efektívny preventívny charakter.

Skúste miesto zahraničnej dovolenky, kúpele!
Mnohé kúpele na Slovensku skvalitnili a rozšírili svoje služby a tak dokážu vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom. Klienti, ktorí kúpele už raz vyskúšali sa do nich neraz vracajú a niektorí ich potom aj uprednostňujú pred oddychom v zahraničí.
Na Slovensku je pomerne dostatok kúpeľov, ak si neviete vybrať možno Vám pomôžu pri výbere stránky: kupele-sk.com


There is 1 comment for this article
  1. Veronika at 8:46

    Strašne super tip 🙂 Ja som tiež s priateľom bola skúsiť kúpele v Luháčoviciach. Využili sme akciovú ponuku: http://hotelalexandria.cz/lazenske-wellness-pobyty-alexandria-luhacovice-akcni.php. Riadne super bolo 🙂 Určite odporúčam. Zaplatili sme si trošku viac, ale ten luxus 4* hotela stál za to. Nehovoriac o tom, že tam boli fakt ľudia, čo majú rôzne skúsenosti a hlavne neboli tam deti, čo by plakali, alebo mrnčali, že im je ťažko. Boli tam senióri ale aj mladí z rôznych kútov a teda využila som aj angličtinu 😉 Z nemčiny som, ako som zistila, celkom vypadla 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.